همایش سرمایه گذاری در استان هرمزگان

همایش بین المللی جذب فرصت های سرمایه گذاری در استان هرمزگان

هرمزگان طی روزهای دوشنبه و سه هفته شاهد حضور مهمانانی از داخل و خارج كشور در حوزه های اقتصادی، انرژی، گردشگری، شیلات و كشاورزی بود كه به بیان دیدگاه و برنامه های خود در حوزه سرمایه گذاری پرداختند.
در نشست پایانی استاندار هرمزگان، دو هیأت عامل صندوق توسعه ملی ایران نماینده مردم بندرعباس، قشم، بندر خمیر و حاجی آباد در مجلس شورای اسلامی و رئیس سازمان جهاد كشاورزی هرمزگان به موضوع اهمیت سرمایه گذاری در این استان پرداختند.
دراین نشست همچنین فرصتی برای شماری از مدیران جمله منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس، انرژی بر پارسیان ، جهاد كشاورزی، صنعت، معدن و تجارت ، میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین برق منطقه ای برای بیان نیازمندی و طرح های قابل اجرا در استان هم بوجود آمد.

‌استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی موظفند در زمانی مشخص شرایط را برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در چارچوب قانون فراهم کنند، اظهار کرد: مصوبه توسعه و تسهیل شرایط سرمایه‌گذاری در شرق استان به تصویب رسیده و در حال برنامه‌ریزی برای تحقق آن هستیم.

توافق 100هزار میلیارد تومانی سرمایه گذاری در هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: افزون بر 100 هزار میلیارد تومان تفاهمنامه و توافقنامه در سومین همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری در این استان به امضا رسید.
فریدون همتی در آیین پایانی سومین همایش معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری هرمزگان اظهار داشت:

این مبلغ مربوط به 258 توافقنامه و تفاهمنامه سرمایه گذاری است

اختصاص 20هزار میلیارد ریال اعتبار صندوق توسعه ملی به گردشگری

مشاهده جزئیات همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان