ما برای بهترین و آخرین یافته ها تلاش می کنیم

تخصص و تجربه

اعضای تیم دارای تجربه در حوزه های وکالت و اقتصاد، سرمایه گذاری، قرادادهای تجاری–اقتصادی، داوری بین المللی، تجارت بین الملل، حقوق صنفی و مالیاتی می باشند.

فعالیت علمی و دانش روز

 تیم حقوقی- اقتصادی دکتر صادقی به عنوان محقق و پژوهشگران علمی–دانشگاهی در تحولات علمی حوزه های تخصیصی خود مشارکت دارند.

مشاوره حضوری و آنلاین

گروه حقوقی – اقتصادی دکتر صادقی یک شبکه حقوقی است که به شما کمک می کند تا مشکلات و مسائل حقوقی خود را در قالب دریافت مشاوره حقوقی، قبول وکالت و ارائه دانش حقوقی در موضوعات مختلف برطرف سازید.

دفتر حقوقی – اقتصادی دکتر صادقی متشکل از وکلاء و حقوقدانان و اقتصاددانان مجرب و  علمی می باشد. این تیم با مدیریت دکتر محمد صادقی (دانش آموخته حقوق اقتصادی تطبیقی–اروپا-آمریکا از لندن، وکیل پایه دادگستری و عضو هیئت علمی دانشگاه) به عنوان اولین گروه حقوقی-اقتصادی واحد، منسجم و دارای استراتژی لازم و بهره مند از همه تخصص ها در استان هرمزگان می باشد.

در مورد مهارت های ما

اعضای تیم دارای تجربه کافی در حوزه های وکالت و اقتصاد، سرمایه گذاری، قرادادهای تجاری–اقتصادی، داوری بین المللی، تجارت بین الملل، حقوق صنفی و مالیاتی می باشند و به عنوان محقق و پژوهشگران علمی–دانشگاهی در تحولات علمی حوزه های تخصیصی خود مشارکت دارند.

 دکتر صادقی دارای دکترای حقوق اقتصادی تطبیقی(اروپا- آمریکا) از Brunel University London می باشد، ایشان دارای سوابق و تجربه فراوانی در حوزه قراردادهای بین المللی، مذاکرات بین المللی تجاری، سرمایه گذاری خارجی و مذاکرات تجاری بین المللی، میانجیگری تجاری بین المللی می باشد. سوابق آموزشی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه های: تهران – البرز، علوم و تحقیات تهران، تهران شمال و دانشکده حقوق و علوم سیاسی مشهد و… زمینه حقوق در دانشگاه های داخل و خارج و همچنین دستیار پژوهشی، داور و کتب، مقالات متعدد درزمینه حقوق که تعدادی از آنان ها را می توانید در  بخش رزومه دکتر صادقی مشاهده نمایید.

93

جوایز و افتخارات

63

مشتریان حقوقی ما

4587

پرونده های بررسی شده

با پر کردن فرم زیر،به ما ملحق شوید.

درخواست مشاوره کاملا رایگان
    از شنبه تا پنج شنبه از 8:00-05:00
    شماره تماس 07633757998