حضور دکتر محمد صادقی در اجرای قرارداد باز با صنعت صبا فولاد خلیج فارس

در مراسمی با حضور دکتر احسان دشتیانه، مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج‌فارس ، معاونین و مدیران این شرکت و همچنین دکتر محمد صادقی رئیس دانشگاه هرمزگان به همراه جمعی از معاونین و مدیران این دانشگاه، دو تفاهم‌نامه همکاری با موضوعات مشارکت در پروژه‌های دانش‌بنیان و همچنین بورسیه تحصیلی دانشجویان نخبه دانشگاه، میان شرکت صبا فولاد خلیج فارس و دانشگاه هرمزگان منعقد شد.

«دکتر احسان دشتیانه»، مدیرعامل صبا فولاد در آیین امضا و انعقاد این دو تفاهم نامه، بیان داشت: در راستای استفاده از توان علمی دانشگاه هرمزگان و تربیت نیروی انسانی متخصص صنعت فولاد و حل مسائل فنی، این تفاهم نامه ها به امضا رسید.
وی ادامه داد: بر اساس این دو تفاهم نامه، با استفاده از ظرفیت علمی دانشگاه، پروژه‌های مشترک دانش بنیان در زمینه بومی سازی قطعات مورد نیاز کارخانه صبا فولاد اجرایی می شود. همچنین در این مراسم، دکتر محمد صادقی رئیس دانشگاه هرمزگان با تشکر از نگاه خوب مدیران مجموعه صبا فولاد به ارتقای آموزش عالی در هرمزگان، اظهار داشت: بهره گیری از تدبیر و دانش و علم به مفهوم عینی و عملی در شرکت صبا فولاد دیده می شود.

وی گفت: تفاهم نامه های صبا فولاد با دانشگاه هرمزگان، حرکتی در راستای پیشرفت از مسیر دانش بنیان است که می تواند الگویی برای سایر بخش ها باشد.